
PopSport vroeg aan de Finalisten of ze een filmpje konden insturen over hun busreis naar het Arsenaal Theater. De makers van het leukste filmpje kon kaarten winnen voor Pinkpop!
De band die heeft gewonnen is: Daar!
Bekijk hun inzending op het Vimeokanaal van PopSport, of op hun eigen website www.hierisdaar.nl
Winnaar busfilm is…..
Average 90 rockt de rode loper
Average 90 rockt de rode loper
Average 90 rocken de rode loper from Stichting PopSport on Vimeo.
Door Esther Reijn
PopSport start ook in Gelderland
Samen met het Gelders kenniscentrum voor kunst en cultuur (KCG) organiseert de stichting PopSport komend schoojaar PopSport voor het eerst ook in de provincie Gelderland. Daarmee doet PopSport in haar zesde seizoen voor het eerst zes provincies aan. Vanaf 25 mei kunnen ook beginnende bands uit Gelderland zich inschrijven voor het project.
PopSport is een educatief muziekproject voor jongeren verbonden aan het voortgezet onderwijs in Gelderland en jonge muzikanten wegwijs maakt in de ‘popbizz’. Met steun van een bandcoach en door deelname aan een flink aantal workshops door professionele muzikanten doen de bands de nodige kennis en ervaring op die nodig is om een heuse band te worden en daadwerkelijk de planken op te kunnen. In een band spelen, daar komt nogal wat bij kijken namelijk. Zo leren bands promotie te maken voor zichzelf, optredens regelen en gaan de studio in om een demo te maken.
Ook deelnemen aan PopSport Gelderland?
Beginnende bands en muzikanten die willen deelnemen aan PopSport vormen een bandteam dat het hele project deelneemt aan de workshops en activiteiten. Een bandteam dient te voldoen aan de voorwaarden die vermeld staan in het reglement van PopSport, te vinden op de website van PopSport. Voor informatie over PopSport in Gelderland en aanmelden, stuur een email naar: gelderland@popsport.nl
Persfoto’s van DAAR, PopSport winnaar 2010
Bericht als pdf
Benader voor meer informatie, PopSport directeur Ron van der Sterren:
tel: 06 48719562
email: ron@popsport.nl
twitter: @pindsvin
Voor meer informatie over PopSport in Gelderland, neem contact op met Xavier Teerling, PopSport projectleider bij KCG:
email: xavierteerling@kcg.nl
PopSport start ook in Gelderland
Samen met het Gelders kenniscentrum voor kunst en cultuur (KCG) organiseert de stichting PopSport komend schoojaar PopSport voor het eerst ook in de provincie Gelderland. Daarmee doet PopSport in haar zesde seizoen voor het eerst zes provincies aan. Vanaf 25 mei kunnen ook beginnende bands uit Gelderland zich inschrijven voor het project.
Beginnende bands en muzikanten die willen deelnemen aan PopSport in Gelderland, vormen een bandteam van muzikanten en managers, dat net als in de andere provincies het hele project deelneemt aan de workshops en activiteiten. Een bandteam dient te voldoen aan de voorwaarden die vermeld staan in het reglement van PopSport. Wil jij meedoen en woon je in Gelderland, stuur een email naar gelderland@popsport.nl voor meer informatie.

