Popsport beschikt over een groot netwerk van professionals uit de Nederlandse muziekindustrie waarmee we samenwerken. Hieronder kun je zien wat ze doen, lees meer over de workshops op deze pagina.

Dave Miller

Audiosculpture/Mastering

Merit Visser

Songwriting

Davy Brandts

Producer

Anne Soldaat

Anne Soldaat

Lea Kliphuis

Singer-Songwriter

Okke Punt

Singer-songwriter

Camiel Daamen

DJ / Producer

Robin Assen

Navarone

Adin Dino

DJ / Producer

Jesper Albers

Paceshifters

Jelske Wilmer

Singer-songwriter

Pieter de Graaf

Kytopia / producer

Arjen De Vreede

DJ DNA / Urban Dance Squad

Merijn van Haren

Navarone / Vocal Center

Menno Keij

Ableton / Edutones

Martijn Crama

Musicunited

Marco Roelofs

Stavast / Heideroosjes / Effenaar

Loes Wijnhoven

Clean Pete

David Achter de Molen

John Coffey / TivoliVredenburg

Heleen Roosdorp

Singer en songwriter

Florian Wolff

Florian Wolff

Duncan Laurence

Songwriter / Vocal Center

Danny van Tiggele

Mister and Mississippi

Bram van den Berg

Janne Schra / Krezip

Bertolf Lentink

Bertolf / Ilse DeLange

Tonny Nobel

NNENN / Producer

Sjoerd van der Knoop

Pendejo / Face Tomorrow

Sander Haagmans

Muziekboerderij

Ziggy Marlissa

South West Studio

Yori Swart

Singer-songwriter

Wim Koens

Productiehuis Oost-Nederland

Willy Berrevoets

Avalanche Studio

Wilfried Damman

Muziekondernemer

Waldo Volmer

Programmeur Gigant

Tonnie Dieleman

Broeder Dieleman

Tom Broshuis

Mister and Mississippi

Tim Gaal

Programmeur / Grenswerk

Stijn Bannier

e-Cultify

Sander Gommans

After Forever

Samgar Jacobs

Mister and Mississippi

Ruud Claessen

Fotograaf

Roy van Rosendaal

Studio Technician Kytopia

Roel Verberk

Wisseloord Studios

Roderick Udo

Appelpop

Robin van Beek

Vocal Center

Rikke Korswagen

Half Way Station

René Bloks

Studio Artichoque

Petra Randewijk

Studio Technicus

Peter Dijkstra

Programmeur / Management

Nicky Hustinx

Eefje de Visser

Matthijs Barnhoorn

Sue the Night

Marius van der Leij

The Given Horse

Marcel Swerissen

Vocal Center

Marc Blom

South West Studio

Lisanne Middag

Crystal Stone Management

Lisa Rietveld

Lisa & The Lumberjacks

Laurens Troost

The Dirty Daddies / Destine

Kevin Stunnenberg

Birth of Joy / The Cinema Escape

Kevin Storm

Heidevolk

Joost van Haaren

Krezip / The Jacks

Johannes Peetsma

The Given Horse

Jeps Salfischberger

Mojo Concerts

Janneke Nijhuijs

The Deaf / The Indien

Henri Meijer

Song Analytics

Hendrik-Jan Bökkers

Studio Bökkers

Freek van der Heide

Producer / Mixer

Frank Kimenai

Lexicon Bookings

Ferry Duijsens

Anneke Van Giersbergen

Etienne Overdijk

Southbound Music

Erik Delobel

Programmeur Hedon

Elwin Rumplmair

ArtEZ / Producer

Edwin van Vlierden

Studio Multimusic

Daniël Dols

SongKit / Fuen

Carel Ostendorf

Gehoorbescherming

Budy Mokoginta

Studio Mokosound

Ben Bakker

Baskerville

Anne-Fay Kops

performance/vocal coach

Adeiye Tjon

MC Complex